Kasa dla Mechanika PDF Drukuj Email

Prowadzisz warsztat samochodowy i korzystasz ze zwolnienia z kasy fiskalnej ze względu na wysokość obrotów, nie będziesz mógł cieszyć się zbyt długo tą możliwością. Od 2015 roku kasy fiskalne np. Innova PRESTO w warsztatach samochodowych, stacjach diagnostycznych oraz presto20punktach wymiany opon lub kół będą obowiązkowe dla każdego - niezależnie od wysokości obrotów. Takie zmiany sprezentowało nam Ministerstwo Finansów w katalogu wyłączeń ze zwolnień, który został wyznaczony w § 4 ust. 1 pkt 2c-e nowego rozporządzenia.

W praktyce oznacza to, iż podatnicy wykonujący wyżej wymienione czynności nie będą mogli korzystać z żadnych zwolnień z kas fiskalnych od 2015 roku. Mechanik otwierający warsztat samochodowy będzie musiał mieć kasę fiskalną już od samego początku działalności. Bez znaczenia będzie obrót, jaki w ciągu roku osiągnie ze sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i rolników ryczałtowych. To samo dotyczy punktów wymiany opon i kół oraz stacji diagnostycznych - w każdym takim punkcie usługowym będzie musiała się znaleźć kasa fiskalna.

Dla tej grupy odbiorców proponujemy niezwykłą kasę fiskalną – odporną na zalanie, pył i kurz – kasę Innova PRESTO. Jako jedna z nielicznych na rynku kasa Presto ma szczelną klawiaturę zabezpieczoną przed zalaniem, brudem i pyłami. Zwarta konstrukcja, łatwa wymiana papieru (mechanizm wrzutowy), ogromne wyświetlacze dla klienta i operatora (chyba największe na rynku) czynią z tej kasy najlepsze rozwiązanie w swojej klasie.

 

Ostatnio dodane drukarki

Ostatnio dodane kasy

Losowe produkty