Kasa dla wulkanizatora PDF Drukuj Email

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów od nowego roku wulkanizatorzy oraz zakłady wymiany opon muszą zaopatrzyć się w kasy fiskalne bez względu na na wysokość rocznych obrotów warsztatu. innovapresto11Na dostosowanie się do nowych wymogów mamy dwa miesiące od dnia wejścia w życie rozporządzenia. Oznacza to, że kasę fiskalną należy posiadać od 1 marca 2015 r. Inaczej wygląda sytuacja z warsztatami, które powstaną po 1 stycznia przyszłego roku – te mają obowiązek posiadania kasy fiskalnej już w momencie wykonania pierwszej usługi.

Warto pomyśleć o zakupie wcześniej, biorąc pod uwagę to, że przy ostatniej zmianie przepisów, na rynku zabrakło urządzeń dla wszystkich chętnych. Jeżeli kupujemy kasę fiskalną po raz pierwszy, możemy skorzystać z odliczenia. Urząd Skarbowy zwraca koszty poniesione na zakup urządzenia fiskalnego do 90 proc. ceny netto, ale nie więcej niż 700 zł.

Z myślą o takich zawodach jak wulkanizator czy mechanik powstała kasa fiskalna Innova PRESTO. Unikalna klawiatura (odporna na zalanie) wyróżnia ją z szeregu innych urządzeń fiskalnych. Ważnym walorem jest też jej niewysoka cena. Duże niebieskie wyświetlacze czynią z niej niezwykle efektowne urządzenie, które poza swoja funkcjonalnością przyciagnie wzrok każdego klienta.

 

Ostatnio dodane drukarki

Ostatnio dodane kasy

Losowe produkty