biuro prawne

Z kontaktów z Klientami z branży prawniczej wiemy, że najodpowiedniejszą kasą fiskalną jest małe, eleganckie i zgrabne urządzenie nie zajmujące wiele miejsca na biurku lub w teczce. Kancelarie prawne, biura prawnicze, biura adwokackie najczęściej wybierają niewielkie kasy fiskalne. Najmniejszą kasą fiskalną w naszej ofercie jest mobilehsej1Posnet Mobile HS EJ - jest to kasa niewiele większa od smartfona. Główne jej zalety to kopia elektroniczna paragonu, wydajny akumulator, łatwa obsługa.
Inną kasą przy małej powierzchni biurka może być Novitus Nano E. Trochę większa niż Mobile HS EJ, ale posiadająca te same zalety.
Jeśli urządzenie fiskalne, które zamierzają Państwo kupić, to pierwsza kasa fiskalna, istnieje możliwość skorzystania z odliczenia. Urząd Skarbowy daje możliwość uzyskania zwrotu kosztów poniesionych na zakup urządzenia fiskalnego. Wysokość zwrotu to 90% ceny netto kasy fiskalnej, ale nie więcej niż 700zł. Utrzymanie zwrotu wiąże się z obowiązkowymi (co najmniej jeden przegląd na dwa lata) przeglądami technicznymi, prowadzeniem działalności gospodarczej na którą zwrot został przyznany przez okres co najmniej 3 lat (od uzyskania zwrotu).

 
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio dodane drukarki

Ostatnio dodane kasy

Losowe produkty